domov - Veda a Technika v SR - Novinky v SR - Košice Startup Sharks Roadshow 2015

Startup Sharks Roadshow 2015 - Košice


23.02.2015 zdroj: www.tuke.sk

Shark StartupZúčastni sa Startup Sharks Roadshow 2015 a zaži atmosféru Silicon Valley na vlastnej koži. Slovak Business Agency v spolupraci s TUKE ťa pozýva na prednášky a osobné konzultácie so svetovými spíkrami.

Logo Startup sharks Podujatie sa uskutoční 27.2.2015 o 9:00 hod. do 17:00 hod. v Aule Maxima (Letná 9, 042 00 Košice).

Hosťami budú CEO high-tech inkubátora v Silicon Valley, CEO technologického akcelerátora v Silicon Valley, predsedníčka Stanford Venture LAB, riaditeľ Garage Technology Ventures, riaditeľ Center for Entrepreneurship and Technology na UC Berkeley.

ČOHO SA MÔŽEŠ ZÚČASTNIŤ?

 • Prednášok (9:00-17:00)- dozvieš sa viac o startupovom prostredí v Silicon Valley. Zistíš, aké projekty tam majú šancu uspieť, získaš ďalšie cenné informácie priamo od biznis žralokov spoza veľkej mláky.
 • Osobných konzultácií (14:30-19:00)- máš inovatívny nápad alebo vlastný startup a potrebuješ poradiť? Príď sa porozprávať s našimi spíkrami (POZOR! Počet miest je limitovaný, prihlás sa čo najskôr).

KOHO MÔŽES STRETNÚŤ?

  • Alfredo Coppola (Understanding and Doing Business in Silicon Valley)
  • Chris Burry (Planning for Global Expansion)
  • Gigi Wang (3 Challenges Every Startup Faces) 
  • Ken Singer (The Role of Culture in Startups)
  • Bill Reichert (Raising Capital in Silicon Valley)

Sharks show

Na prednášky aj na osobné konzultácie je potrebné sa vopred prihlásiť:


KTO SA MÔŽE ZÚČASTNIŤ? 

Študenti univerzít, členovia startupovej komunity, absolventi vysokých škôl, vedátori, nezamestnaní a všetci tí, ktorí premýšľajú nad začatím podnikania, či jednoducho každý, kto má záujem stretnúť profesionálov zo Silicon Valley a dozvedieť sa niečo nové. Prednášky a osobné konzultácie budú v anglickom jazyku, bez tlmočenia. Účasť je bezplatná. Roadshow Startup Sharks 2015 je realizovaná prostredníctvom Schémy na podporu startupov (schéma pomoci de minimis) a Programu na podporu startupov vyhlásených Ministerstvom hospodárstva SR a financovaných zo štátneho rozpočtu SR.

Sharks show